Konsultācija & Terapija
Psihologa konsultācija pieaugušajiem
Psihologa konsultācija ir process, kurā persona meklē palīdzību un padomu no profesionāla psihologa, attiecīgās psiholoģiskās vai emocionālās problēmas risināšanai, personīgās attīstības veicināšanai vai emocionālās labklājības uzlabošanai. Šādas konsultācijas var notikt gan individuāli, gan grupās, un tās var aptvert dažādas jomas.
Emocionālās veselības problēmas: Psihologi var palīdzēt cilvēkiem, kas cieš no depresijas, trauksmes, stresa, posttraumatiskā stresa traucējumiem un citām emocionālām problēmām. Viņi sniedz atbalstu, lai cilvēki mācētu risināt un pārvarēt šīs grūtības.
Starppersonu attiecības: Psihologi palīdz cilvēkiem risināt konfliktus, uzlabot komunikāciju un veidot veselīgas attiecības ar ģimenes locekļiem, partneriem, draugiem un kolēģiem.
Karjeras attīstība: Cilvēki var meklēt psihologa padomu, lai labāk saprastu savas intereses, talantus un mērķus, un veiktu lēmumus attiecībā uz izglītību, darbu vai karjeras pārmaiņām.
Pašattīstība: Psihologi var palīdzēt cilvēkiem iegūt labāku izpratni par sevi, paaugstināt pašapziņu un attīstīt personīgās spējas.
Psihologa konsultācija parasti notiek konfidenciālā vidē, kur cilvēks var runāt atklāti par savām problēmām un saņemt atbalstu no speciālista. Konsultācijas ilgums un biežums var atšķirties atkarībā no situācijas un individuālajām vajadzībām. Taču visbiežāk vienas sesijas ilgums ir 50 minūtes.
Cena: 85-100 eur
Psihoterapeita konsultācija pieaugušajiem
Psiholoģiskas palīdzības un atbalsta process, kas tiek nodrošināts individuāli vai grupās, lai cilvēkiem palīdzētu risināt psiholoģiskas problēmas, emocionālas grūtības un dzīves izaicinājumus. Šīs konsultācijas galvenais mērķis ir uzlabot cilvēku emocionālo labklājību, izprast savas domas, emocijas un uzvedību, un attīstīt efektīvākas stratēģijas, lai pārvarētu saviem dzīves grūtības.
Emocionālās veselības problēmas: Psihoterapeiti var palīdzēt cilvēkiem, kas cieš no depresijas, trauksmes, stresa, posttraumatiskā stresa traucējumiem un citām emocionālām problēmām. Viņi sniedz atbalstu, lai cilvēki mācētu risināt un pārvarēt šīs grūtības.
Starppersonu attiecības: Psihoterapeiti palīdz cilvēkiem risināt konfliktus, uzlabot komunikāciju un veidot veselīgas attiecības ar ģimenes locekļiem, partneriem, draugiem un kolēģiem.
Karjeras attīstība: Cilvēki var meklēt psihoterapeita padomu, lai labāk saprastu savas intereses, talantus un mērķus, un veiktu lēmumus attiecībā uz izglītību, darbu vai karjeras pārmaiņām.
Pašattīstība: Psihoterapeiti var palīdzēt cilvēkiem iegūt labāku izpratni par sevi, paaugstināt pašapziņu un attīstīt personīgās spējas.
Psihoterapeita konsultācija notiek konfidenciālā vidē, kur cilvēks var runāt atklāti par savām problēmām un saņemt atbalstu no speciālista. Konsultācijas ilgums un biežums var atšķirties atkarībā no situācijas un individuālajām vajadzībām. Taču visbiežāk vienas sesijas ilgums ir 50 minūtes.
Speciālisti: Sanita
Cena: 85 eur
Bērnu - vecāku terapija
Psihoterapeitiska pieeja, kurā terapeits/psihologs strādā ar vecākiem, lai palīdzētu risināt jebkādas problēmas vai izaicinājumus, kas saistīti ar bērnu audzināšanu un ģimenes dinamiku. Šāda veida terapija var būt noderīga dažādās situācijās.
Bērnu uzvedības problēmas: Ja bērns izrāda neuzmanību, agresiju, nepaklausību vai citus uzvedības traucējumus, vecāki var izvēlēties meklēt terapeitisko palīdzību, lai iegūtu rīkus un stratēģijas, kā ar šīm problēmām efektīvi tikt galā.
Ģimenes konflikti: Kad ģimenē rodas konflikti, strīdi vai saspringta atmosfēra, terapeits var palīdzēt ģimenes locekļiem saprast cēloņus un risinājumus, lai veicinātu labāku savstarpējo sapratni un attiecību uzlabošanu.
Situācijas, kad notikusi ģimenes izmaiņa: Pēc šķiršanās, ģimenes paplašināšanas ar jauniem bērniem vai ģimenes locekļa aiziešanas gadījumā. Bērnu vecāki var meklēt terapeitisku atbalstu, lai pārvarētu šīs izmaiņas un pielāgotos jaunajai situācijai.
Vecāku pašapziņas un izpratnes uzlabošana: Terapeits var palīdzēt vecākiem uzlabot viņu pašapziņu, izpratni par bērnu vajadzībām un veidot veselīgu un pozitīvu audzināšanas stilu.
Vecāku stresa un izdegšanas sindroma pārvarēšana: Bērnu audzināšana var būt stresa pilna, un dažreiz vecāki saskaras ar izdegšanas sindromu vai emocionālo nogurumu. Terapeits var palīdzēt veidot pašapziņu un atbalsta tīklus, lai vecāki būtu spējīgi labāk rūpēties par sevi un savu ģimeni.
Šāda terapija palīdz vecākiem attīstīt prasmes un stratēģijas, lai uzlabotu ģimenes attiecības, audzināšanas prakses un vispārējo ģimenes labklājību. Terapeits/ psihologs var piedāvāt emocionālu atbalstu, praktiskus padomus un rīkus, lai palīdzētu vecākiem veidot veselīgāku un harmoniskāku ģimenes vidi.
Speciālisti: Sanita
Cena: 100 eur
Vecāku terapija
Psiholoģisks un emocionāls atbalsts, kas sniegts vecākiem vai aprūpētājiem, lai palīdzētu viņiem risināt jebkādas grūtības, kas saistītas ar vecāku lomu un atbildību attiecībā uz bērnu audzināšanu un attīstību. Šāda veida terapija mēdz būt noderīga dažādās situācijās.
Vecāku stresa un izdegšanas sindroms: Vecāku dzīve var būt ļoti aizņemta un stresa pilna, un dažreiz vecāki saskaras ar emocionālo nogurumu vai izdegšanas sindromu. Vecāka terapija var palīdzēt vecākiem pārvarēt šo stresu un izstrādāt stratēģijas emocionālās labklājības veicināšanai.
Vecāku – bērnu attiecības: Dažreiz vecāku attiecības ar bērniem var saskarties ar izaicinājumiem, piemēram, bērnu uzvedības problēmas, komunikācijas grūtības vai konflikti. Terapeits var palīdzēt vecākiem saprast un risināt šos jautājumus, veicinot veselīgas un pozitīvas attiecības.
Šķiršanās vai ģimenes izmaiņas: Situācijas, kā šķiršanās vai ģimenes paplašināšanās ar jauniem bērniem, var radīt emocionālas un praktiskas grūtības. Vecāka terapija var palīdzēt vecākiem pielāgoties šīm izmaiņām un atbalstīt bērnus caur pārejas periodiem.
Vecāku pašattīstība: Terapeits var palīdzēt vecākiem attīstīt pašapziņu, izprast savas vērtības un mērķus, un veidot veselīgus attiecību modeļus ar bērniem un ģimeni kopumā.
Vecāku terapeits/psihologs parasti strādā ar vecākiem individuāli vai kopā ar otru vecāku, lai palīdzētu risināt jautājumus un izaicinājumus, kas saistīti ar vecāku lomu. Terapeits/psihologs var izmantot dažādas terapeitiskās tehnikas un pieejas, lai palīdzētu vecākiem sasniegt savus mērķus un uzlabot savas attiecības ar bērniem un ģimeni kopumā. Šāda terapija var būt lietderīga, lai uzlabotu ģimenes dinamiku un paaugstinātu vecāku pašapziņu, lai veiksmīgāk pildītu vecāku lomu.
Speciālisti: Sanita
Cena: 85 eur
Bērnu terapija
Psihoterapeitiska pieeja, kas tiek izmantota, lai sniegtu emocionālu, uzvedības un attīstības atbalstu bērniem. Šāda terapija tiek veikta ar speciālistu, kurš ir apmācīts strādāt ar bērniem un pusaudžiem, lai palīdzētu risināt dažādas problēmas, grūtības vai traucējumus, ar kuriem viņi var saskarties. Bērnu terapija var būt noderīga dažādās situācijās.
Emocionālās problēmas: Bērni un pusaudži var piedzīvot emocionālas grūtības, piemēram, depresiju, trauksmi, baiļu traucējumus vai uzvedības problēmas, kas ietekmē viņu ikdienu. Terapeits/ psihologs palīdz identificēt un pārvarēt šīs emocionālās problēmas.
Ģimenes konflikti: Bērni var saskarties ar konfliktiem ģimenē, šķiršanos, bērēm vai citām ģimenes izmaiņām. Terapeits/psihologs var palīdzēt bērniem izprast un pārvarēt šos konfliktus un ģimenes stresa situācijas.
Traumatiskas pieredzes: Bērni dažreiz var piedzīvot traumiskas pieredzes, piemēram, neglītu šķiršanos, zaudējumu vai citus traģiskus notikumus. Terapeits/ psihologs palīdz bērniem apstrādāt traumas un attīstīt izturību.
Ievirzes vai attīstības traucējumi: Bērniem var būt ievirzes, uzvedības vai attīstības traucējumi, piemēram, uzmanības deficīta hiperaktivitātes traucējums (UDHT) vai autisms. Terapeits/ psihologs var palīdzēt bērniem un ģimenēm apgūt prasmes un stratēģijas, lai risinātu šīs īpašas vajadzības. Problēmas skolā vai sociālajā dzīvē: Daži bērni saskaras ar akadēmiskām grūtībām, problēmām skolā vai attiecību trūkumu ar vienaudžiem. Terapeits/ psihologs var palīdzēt bērniem attīstīt uzvedības un sociālās prasmes, lai uzlabotu viņu veiksmīgu darbību skolā un sadraudzības attiecības.
Bērnu terapija var notikt individuāli vai grupās, un terapeits/psihologs izmanto dažādas terapeitiskās tehnikas un pieejas, piemēram, spēles terapiju, mākslas terapiju, uzvedības terapiju un citus rīkus, lai sniegtu atbilstošu atbalstu bērniem atkarībā no viņu individuālajām vajadzībām un situācijas. Terapeits/psihologs strādā kopā ar bērnu, lai izprastu viņa jūtas, domas un uzvedību, un palīdzētu viņam attīstīt veselīgas emocionālās un uzvedības stratēģijas. Terapeits/ psihologs arī var strādāt ar vecākiem, lai sniegtu atbalstu un vadību ģimenes dinamikas uzlabošanai.
Speciālisti: Sanita
Cena: 85 eur
Pāru terapija
Psihoterapeitiska pieeja, kas tiek izmantota, lai palīdzētu pāriem risināt savas attiecību problēmas un uzlabot savstarpējo sapratni. Pāru terapija var būt noderīga pāriem, kuri saskaras ar dažādām grūtībām vai izaicinājumiem.
Komunikācijas problēmas: Bieži vien pāru konflikti un strīdi rodas sakarā ar neefektīvu komunikāciju. Pāru terapeits palīdz pārim uzlabot savstarpējo dialogu, mācīties izteikties un uzklausīt viens otru.
Uzticības problēmas: Uzticība ir ļoti svarīga attiecībās. Ja ir notikušas neuzticības epizodes vai ir aizdomas par tādām, pāru terapeits palīdz izskatīt šīs problēmas un meklēt veidus, kā atjaunot uzticēšanos.
Intimitātes trūkums: Dažreiz pāri saskaras ar intimitātes trūkumu, ne tikai seksuāli, bet arī emocionāli. Terapeits var palīdzēt atjaunot saiknes un tuvību attiecībās.
Izvēles un lēmumu pieņemšana: Pāri bieži sastopas ar lēmumu pieņemšanas grūtībām attiecībā uz kopēju nākotni, piemēram, par bērnu audzināšanu, finansēm vai dzīvesvietas izvēli. Terapeits var palīdzēt risināt šos jautājumus un attīstīt kopīgus mērķus.
Terapeits izmanto dažādas tehnikas un metodes, lai palīdzētu pārim izprast viņu attiecību dinamiku un piedāvāt rīkus un prasmes, lai uzlabotu attiecības. Šāda veida terapija var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu pārim risināt konfliktus, uzlabot savstarpējo sapratni un veidot veselīgas un piepildītas attiecības.
Cena: 150 eur
Uzdāvini iespēju attīstīties, kļūt emocionāli inteleģentākam un laimīgākam.
*Lai izmantotu savu dāvanu karti un pieteiktos jebkuram Centra pakalpojumam, lūgums zvanīt +371 22588440
Uzņēmumiem
Darbinieku emocionālā labsajūta sniedz ne tikai labu mikroklimatu komandai, bet arī produktivitātes paaugstināšanos un atdevi mērķu sasniegšanā.
Nodrošinām individuālu darbinieku terapiju, grupu/komandas terapiju, darba vides novērtēšanu un uzlabojumu izvirzīšanu, vieslekcijas un seminārus, konsultācijas klātienē un attālināti, īstermiņa un ilgtermiņa sadarbību uzņēmumu mērķa sasniegšanā.